Başhekim
22 Şubat 2022                                                                                                                                     Uzm.Dr. Ercan KAYIŞ
                                                                                                                                               Başhekim 


       18.09.1973 Çorum 'da doğdu. İlk ve ortaokulu Ankara ve Çorum, lise öğrenimimi Artvin ve Konya Akşehir’de bitirdikten sonra Yüksek öğrenimini Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesininde tamamladı. Memuriyet hayatına Çorum ilinde Pratisyen Hekim olarak başladı. Bu süreçte Sağlık Ocağı Hekimliği ve akabinde Çorum İl Sağlık Müdürülüğü’nde Şube Müdürü ve İl Ambulans Servisi Başhekimliği görevlerinde bulundu. Görevi esnasında Gaziosmanpaşa Üniversitesinde Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığını kazandı. Tokat ve Samsun’da ihtisasını tamamladıktan sonra Erbaa Devlet Hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak görev yaptı. Sonrasında; Almus Devlet Hastanesi ve Fethiye Devlet Hastanesinde görev yaptı.

       2018-2021 yılları arasında Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Başhekim Yardımcılığı ve Başhekim Vekilliği görevlerinde bulundu. Devamında 1 yıl kadar Fethiye Devlet Hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı olarak çalıştıktan sonra 01.02.2022 tarihinde hastanemizde Başhekim olarak göreve başladı.